19 marca 2024
ŻEGNAMY CIĘ NAJŚWIĘTSZE SERCE JEZUSA W ZNAKU TEGO OBRAZU

Dziękujemy za ten błogosławiony czas nawiedzenia. Panie Jezu, Ty powiedziałeś, przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy utrudzeni i i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Nasze serca ożywia więc nadzieja, że nas pokrzepisz, umocnisz i poprowadzisz.

Dziękujemy Ci, że pozwoliłeś nam duchowo przebywać przy Twoim miłosiernym sercu, że mogliśmy doświadczyć Twojej heroicznej miłości. Ten czas pozwolił nam rozbudzić ufność w potęgę Twojej miłości. Chcemy uczyć się od Ciebie tej miłości i dobroci do bliźnich.

Dziękujemy Ci Jezu, że modliłeś się z nami i za nami w tym błogosławionym czasie nawiedzenia naszej parafii. Tobie Najświętsze Serce Jezusa jeszcze raz zawierzamy naszą parafię, nasze rodziny, naszych kapłanów i cały Kościół.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone