13 kwietnia 2019
ZNAK KRZYŻA W USTRZYCKIM DOMU KULTURY

W sobotę, 13 kwietnia w Ustrzyckim Domu Kultury, młodzi artyści ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Ustrzykach Dolnych wystawiły spektakl „Znak Krzyża”.

 „Znak Krzyża” w wykonaniu uczniów i przygotowane pod kierunkiem naszych Sióstr Serafitek oraz przy pomocy nauczycieli, zgromadziły niezbyt liczą widownię.

Taki sposób  ukazania wydarzeń sprzed dwóch tysięcy lat dał szerokie możliwości przedstawienia potencjału wokalnego i instrumentalnego uczniów. Towarzyszące odbiorcom wzruszenia świadczą  nie tylko o profesjonalnym przygotowaniu występu, ale również wysokim poziomie artystycznego wyrazu młodych adeptów sceny! Osiągnięcie takiego efektu poprzedzone było okresem żmudnych przygotowań.

Na scenie wystąpiło  ok. 50 młodych uczniów. Zgromadzeni widzowie byli pod olbrzymim wrażeniem całego przedstawienia. Mistrzowskie zrealizowanie scenariusza nie tylko wzruszało poprzez wyjątkowy pomysł na perspektywę znanej wszystkim historii, ale dało również okazję podziwiania niesamowitego spektrum możliwości artystycznych uczniów występujących na scenie Ustrzyckiego Domu Kultury

Wszystkim artystom gratulujemy udanego występu. Siostrom Serafitkom, nauczycielom oraz rodzicom zaangażowanym w przygotowanie przedstawienia dziękujemy za włożoną pracę!

 

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone