18 stycznia 2015
ZWYCIĘZCY KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK 2015 W WOŁKOWYI

 W kościele parafialnym w Wołkowyi już po raz kolejny odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek. Do udziału w tym wydarzeniu zgłosiło się dwudziestu jeden wykonawców. Wśród nich wystąpiła nasza parafialna schola. Po zaprezentowaniu się wszystkich zgłoszonych do konkursu, cierpliwie czekaliśmy na ogłoszenie zwycięzców. Mieliśmy również tą satysfakcję, że w przerwie, trwającej ponad czterdzieści minut kolejny raz wystąpiliśmy, pokazując publiczności nasz bogaty dorobek.

Zostaliśmy i tutaj przywitani i pożegnani gromkimi brawami. Jury zadecydowała, że najlepiej wypadła nasza grupa śpiewacza. Otrzymaliśmy pochwały oraz w nagrodę pamiątkowe książki.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone