2 lutego 2022
KOLĘDY I PASTORAŁKI W WYKONANIU SCHOLI DZIECIĘCEJ

Kiedy 23 stycznia 2022 r. podczas „Spotkania z Kolędą” z powodu chorób i kwarantanny nie wystąpiła schola dziecięca, napisałem że „co się odwlecze to nie uciecze”, miałem nadzieję, że w przyszłym roku schola wystąpi bez problemów. Ale młodzi artyści ze scholi, nie dali nam czekać do przyszłego roku. Rzutem na taśmę, czyli w ostatnim dniu kiedy śpiewamy kolędy, tj. 2 lutego br. w Święto Ofiarowania Pańskiego, schola dziecięca po Mszy św. wieczornej zaprezentowała kolędy i pastorałki przy licznie zgromadzonej publiczności.

Święto Ofiarowania Pańskiego jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Dlatego po występie scholi, młodzi artyści oraz członkowie Akcji Katolickiej złożyli życzenia Siostrom Serafitkom pracującym w naszej parafii.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone