5 grudnia 2014
ODWIEDZINY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W SZPITALU

mikolaj

W czwartek, w wigilię liturgicznego wspomnienia Świętego Mikołaja wraz z młodzieżą oazową naszej parafii odwiedziliśmy chorych przebywających w miejscowym szpitalu. Przygotowaliśmy specjalne stroje, skromne upominki i muzyczny repertuar. Chcieliśmy pod przewodnictwem świętego Mikołaja podzielić się radością, dobrym słowem i skromnym upominkiem z osobami, które tego najbardziej potrzebują. Faktycznie wszyscy z radością przyjęli niecodziennego Gościa. Najbardziej ta radość udzieliła się na Oddziale Rehabilitacji, gdzie przy akompaniamencie akordeonu pacjenci chcieli nawet tańczyć. Następnego dnia ku naszemu zaskoczeniu w archidiecezjalnym Radio Fara nasza mikołajkowa grupa otrzymała pozdrowienia i gorące podziękowania od jednej w pacjentek ustrzyckiego szpitala, która w tym dniu przebywała na oddziale rehabilitacji. Podczas odwiedzin opiekę nad grupą sprawowała siostra Izabela i ks. Adam.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone