28 lutego 2019
PROGRAM INFRASTRUKTURA KULTURY W NASZEJ PARAFII

Parafia pw. NMP Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych jest beneficjentem Programu Infrastruktura Kultury, która dzięki dotacji Ministra Kultury realizuje zadanie inwestycje. Celem projektu była: adaptacja pomieszczeń plebanii na cle o organizacji Świetlicy kulturalno oświatowej, w której będą odbywać się spotkania grup aktywnie działających na terenie miasta i gminy Ustrzyki Dolne. Placówka stanowi alternatywne miejsce generowania zdarzeń kulturalnych takich jak: spotkania i próby chóru, spotkania Związku Strzeleckiego Strzelec Józefa Piłsudskiego, grup aktywizacji społecznej dzieci i młodzieży. W zaadaptowanych pomieszczeniach znajdzie się miejsce dla utworzenia salek warsztatowych, pomieszczeń dla funkcjonowania katolickiego dyskusyjnego klubu filmowego, prób małych form teatralnych.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone