3 czerwca 2018
Rocznica I komunii św.

W niedzielę 3 czerwca 2018 r. dzieci IV klas obchodziły rocznicę Pierwszej Komunii św. Mszy św. o godz. 11.00 przewodniczył ks. Proboszcz, Józef Bieniek oraz ks. Piotr Krzych. Ks. proboszcz wygłosił też homilię.

Dzieci zgromadziły się wraz z rodzicami z przed kościołem. W asyście liturgicznej ks. Proboszcz udał się przed kościół by ich przywitać i pokropić wodą święconą. Następnie wprowadził ich do kościoła, by uczestniczyć w Eucharystii.

Liturgię Słowa przygotowały dzieci. One same również wyraziły dziękczynienie po Komunii św. Nad całością uroczystości czuwała siostra Zelia. W trakcie Mszy św. śpiewała Dziecięca Schola Liturgiczna.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone