3 maja 2017
UROCZYSTOŚCI ODPUSTOWE W NASZEJ PARAFII

Dnia 3 maja obchodziliśmy narodowe święto Konstytucji 3 Maja, 226 rocznica jej powstania, jednocześnie Uroczystość NMP Królowej Polski patronki naszej parafii.

Na Eucharystię o godz. 11.00 przybyli mieszkańcy Ustrzyk Dolnych, liczne delegacje, przedstawiciele władz samorządowych, poczty sztandarowe oraz zaproszenie goście. Zebranych powitał ks. prał. Józef Bieniek, proboszcz parafii.

Mszy św. przewodniczył i homilię wygłosił ks. Stanisław Pieńczak, Kapelan Domu Pogodnej Starości w Dynowie. Wśród koncelebransów był ks. Roman Szczupak, Proboszcz parafii św. Józefa Robotnika, ks. Mirosław Głaz, Proboszcz parafia Ustjanowa, ks. Tomasz Surmacz, Proboszcz parafii Olszanica oraz ks. Józef Bieniek.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone